CZ |  EN |  RU 
 
 
Home  Logo and brand identity  Our projects  Logo a vizuální styl nákupního centra CITYPARK

Logo a vizuální styl nákupního centra CITYPARK

Nejvýznamnější nákupní centrum Vysočiny.

Klient:

CBRE

Cíl projektu:

Cílem projektu bylo vizuálně podpořit toto významné nákupní centrum. Podtrhnout jeho přátelský přístup, zábavnost, ale i trendy a modernost. I zde bylo nesmírně důležité správně pochopit cílové skupiny a budovat vizuální a marketingovou identitu odpovídající zaměření a stylu centra. Zvláště důležitá byla podpora emocí, které se významnou měrou podílejí na počtu opakovaných návštěv zákazníků.

Popis řešení:

V první fázi bylo třeba rozhodnout, zda ze stávajícího logotypu vyčlenit symbol v podobě ježka, který je s Jihlavou neodmyslitelně spjatý. Nakonec jsme se rozhodli vydat cestou serióznějšího zpracování a více než na lokálnost apelovat na celokrajový význam centra. Proto jsme také jako součást loga navrhli výseky soustředných kružnic, které směřují k červenému bodu.

Oproti původnímu logotypu jsme dvě slova „City“ a „Park“ spojili do jednoslovného názvu a ubrali též přebytečnou lokalizaci. Vhodně zvolená moderní typografie nastolila i celkový vizuální styl.

V dalších fázích projektu jsme pracovali na orientačním systému, abychom návštěvníkům maximálně ulehčili orientaci v poměrně komplikovaném prostoru nákupního centra.

Typ projektu:

Logo a vizuální styl

   

  Contact us!

  Do you have any question or are you interested in detailed information about our services? Please fill in your data; we will be happy to get in touch with you.

  * The items marked with an asterisk are compulsory
   
  Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace  Rozumím