CZ |  EN |  RU 
 
 
Home  Logo and brand identity  Our projects  Logo a vizuální styl RegioJet

Logo a vizuální styl RegioJet

Klient:

RegioJet

Cíl projektu:

Dostali jsme za úkol vytvořit dynamické logo pro společnost RegioJet (dceřinou společnost Student Agency) a její nově vznikající službu – osobní železniční dopravu.

Popis řešení:

Z několika navržených variant si klient vybral logo vycházející z barevnosti loga Student Agency (to je naší prací z roku 2002), díky které na první pohled informuje o zázemí stabilní a známé značky. Typografie je pozměněna pouze kurzívou, která symbolizuje rychlost a dynamičnost jedoucího vlaku. „Rychlé pruhy“ na přání klienta symbolizují rychlou jízdu a lze v nich vidět i železnici.

Logo RegioJet je variantně doplněno logem Student Agency v poloze claimu, který připomíná návaznost na autobusovou dopravu provozovanou mateřskou společností.

Na logo navazujeme pracemi při návrhu označení lokomotiv.

Typ projektu:

Logo a vizuální styl

   

  Contact us!

  Do you have any question or are you interested in detailed information about our services? Please fill in your data; we will be happy to get in touch with you.

  * The items marked with an asterisk are compulsory
   
  Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace  Rozumím