CZ |  EN |  RU 
 
 
Home  Logo and brand identity  Our projects  Logo a vizuální styl STUDENT AGENCY

Logo a vizuální styl STUDENT AGENCY

Názor klienta:

„Náš pan ředitel, Radim Jančura, zpočátku váhal nad změnou loga. Po schůzce, kterou jsme věnovali původnímu logu, jsme dospěli k závěru, že vytvoření nového loga profesionální firmou nám přinese účinnější propagaci a naši značku posílí. Výsledek myslím stojí za to. :-)”

Jarka Dratnalová, manažerka jazykových pobytů STUDENT AGENCY

Klient:

STUDENT AGENCY

Cíl projektu:

Navrhnout logo a silný jednotný vizuální styl STUDENT AGENCY – sebevědomé značky vhodné do 21. století. To bylo zadáním pana Radima Jančury, který do naší firmy přijel na motorové koloběžce, ačkoli jeho společnost STUDENT AGENCY už v té době (v roce 2002) byla jednou z nejvýznamnějších agentur pro jazykové a au-pair pobyty a provozovala také autobusové linky London Express do Velké Británie.

Popis řešení:

V dílně Omega Design vzniklo pro STUDENT AGENCY několik konceptů vizuálního stylu, ze kterých byla po dlouhých konzultacích vybrána finální varianta. Jednoduché nadčasové modročervené logo ve spojitosti s pozitivní výraznou žlutou "new-york-taxíkovou" barvou (kterou majitel společnosti pan Jančura zvolil kvůli prý obvykle podmračenému českému počasí) se stalo hlavním opěrným bodem celé vizuální komunikace jedné z nejviditelnějších českých značek. STUDENT AGENCY, která byla organizací Superbrands zařazena mezi 100 předních českých i mezinárodních značek působících na českém trhu. Omega Design zpracovala grafický manuál obsahující logo, písma a barvy a také řadu konkrétních aplikací. Ty se staly základem veškerých výstupů vizuální komunikace značky, vznikajících nejen u partnerů a dodavatelů, ale i ve vlastním grafickém studiu STUDENT AGENCY. Pracovníky interního studia jsme proškolili do správného používání jednotného designu publikací, který jsme navrhli ihned po vzniku grafického manuálu. Tento design i po mnoha letech stále dobře slouží. Zahrnuje kromě podoby obálek také vnitřní layout, navržený s ohledem na snadnou orientaci v každém z katalogů o rozsahu několika stovek stran.

Typ projektu:

Logo a vizuální styl

   

  Contact us!

  Do you have any question or are you interested in detailed information about our services? Please fill in your data; we will be happy to get in touch with you.

  * The items marked with an asterisk are compulsory
   
  Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace  Rozumím