CZ |  EN |  RU 
 
 
Home  Logo and brand identity  Our projects  Logotyp a vizuální styl společnosti KOMIX

Logotyp a vizuální styl společnosti KOMIX

Komplexní řešení logotypu a vizuální identity za použití doplňkových grafických elementů.

Klient:

KOMIX

Cíl projektu:

Požadavkem klienta bylo nastavit jednoznačný, lehce identifikovatelný a čistý logotyp a celkovou vizuální tvář, ze které bude patrné, že ač je společnost KOMIX zkušeným odborníkem ve svém oboru, nepostrádá svěžest, kreativitu a elán.

Popis řešení:

Moderní technickou typografii doplňuje dynamický symbol šipek vycházející z písmene X. Čisté typografické logo působí jednoduše a zároveň originálně. Motiv symbolizuje pokrok, inovaci, pohyb kupředu jako krok do budoucna.

Zachovali jsme typickou modrou barvu, a zároveň osvěžili vizuální styl o jasnější oranžovou.

Co se doprovodné grafiky týče, naším záměrem bylo vyhnout se použití fotografií z fotobank, které, bohužel, obvykle nenesou žádný význam a nepomáhají tak propagovat značku. Nebo jsou užity stále stejným způsobem, z čehož nutně vyplývá klesající zapamatovatelnost brandu.

Vše jsme vsadili na ilustraci jako na nosný prvek komunikace, která demonstruje moderní, čistý a estetický způsob vyjádření. Není však nadužívaný a je tím pádem jednoznačně odlišitelný v poměrně konkurenčním prostředí společností zaměřených na dodávky informačních systémů.

Typ projektu:

Logo a vizuální styl

   

  Contact us!

  Do you have any question or are you interested in detailed information about our services? Please fill in your data; we will be happy to get in touch with you.

  * The items marked with an asterisk are compulsory
   
  Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace  Rozumím