CZ |  EN |  RU 
 
 
Home  Logo and brand identity  Our projects  Vizuální styl cestovní kanceláře ADRIALAND

Vizuální styl cestovní kanceláře ADRIALAND

Cestovní kancelář Adrialand se specializací na region Alpe-Adria nás krátce po svém vzniku oslovila se zadáním na vytvoření loga a vizuálního stylu.

Klient:

Adrialand

Cíl projektu:

Nová tvář značky Adrialand měla představit společnost jako nadstandardní cestovní kancelář se zaměřením na luxusnější klienty.

Popis řešení:

V první fázi jsme vytvořili logo. Stylizované typografické řešení vtisklo logu dynamický a moderní výraz. Při výběru barevnosti jsme vsadili na barvu moře. Výrazným grafickým prvkem celého vizuálního stylu je potom svěží modrý blok ve tvaru vlny, který je v pokročilejších materiálech doplněn ještě o zelenou barvu. Celý vizuální styl Adrialand působí svěže a moderně. Zaujme především svojí tvarovou stylizací a charakteristickým výrazem barev. Našel uplatnění nejen na základních firemních tiskovinách, jako jsou vizitky, dopisní papíry, bloky, ale také na obálkách katalogů, které navrhuje také naše studio Omega Design.

   

  Contact us!

  Do you have any question or are you interested in detailed information about our services? Please fill in your data; we will be happy to get in touch with you.

  * The items marked with an asterisk are compulsory
   
  Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace  Rozumím