CZ |  EN |  RU 
 
 
Home  Packaging design  Our projects  Návrh obalů BIO sušenek HEALTH LINK

Návrh obalů BIO sušenek HEALTH LINK

Společnost Health Link, tradiční výrobce a distributor produktů zdravé výživy, nás oslovil se zadáním – navrhnout obaly a etikety pro nově zaváděnou produktovou řadu BIO bezlepkových sušenek.

Klient:

HEALTH LINK

Cíl projektu:

Navrhnout atraktivní etiketu, která umožní flexibilní použití pro celou řadu sušenek jednotlivých druhů a příchutí.

Popis řešení:

Navrhli jsme jednoduchou a stylově střídmou etiketu, která svým grafickým pojetím evokuje hodnoty a myšlenky zdravé výživy. Hlavním grafickým motivem na etiketě je perokresba s krajinou italského venkova, neboť tyto balené sušenky jsou vyráběny na Apeninském poloostrově. Typografie, zpracovaná v měkkém kresebném stylu, navazuje na ilustraci a vytváří s ní harmonický celek. Každý druh sušenek jsme pro rozlišení příchutě vybavili rozlišovacím barevným pruhem a nová kolekce obalů byla na světě. Etiketa získala tvář a zákazník ji v obchodech snadno objeví.

Typ projektu:

Obalový design

   

  Contact us!

  Do you have any question or are you interested in detailed information about our services? Please fill in your data; we will be happy to get in touch with you.

  * The items marked with an asterisk are compulsory
   
  Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace  Rozumím