CZ |  EN |  RU 
 
 
Home  Marketing  Our projects  Informační centrum, web a tiskoviny k výstavbě dálnice D47 (D1)

Informační centrum, web a tiskoviny k výstavbě dálnice D47 (D1)

Názor klienta:

„Jsem potěšen, že vzniklo toto krásné infocentrum, které na velmi profesionální úrovni poskytuje všechny potřebné informace o mimořádně důležité stavbě, která bude po dokončení součástí nejvýznamnějšího dopravního tahu v České republice – dálnice D1 z Prahy do Ostravy a Polska.”

Ing. Milan Šimonovský, ministr dopravy ČR, u příležitosti slavnostního otevření informačního centra

Cíl projektu:

Výstavba dálnice D47 (D1) Lipník nad Bečvou – státní hranice Česko/Polsko (v délce cca 80 km) probíhající v letech 2004 – 2009 je stěžejní investicí do dopravní infrastruktury na Moravě. Ředitelství silnic a dálnic ČR požadovalo komplexní zajištění komunikace směrem k laické i odborné veřejnosti po celou dobu její výstavby.

Popis řešení:

Komunikační strategii Omega Design postavila na několika pilířích. Zajistili jsme zřízení informačního centra v Klimkovicích u Ostravy, zpracovali tiskové materiály a webovou prezentaci a prezentovali projekt v obcích dotčených výstavbou. Pro informační centrum jsme navrhli koncepci výstavy a interierový design. Zpracovali jsme obsah i grafické řešení informačních panelů o dopravních návaznostech dálničního tahu, výstavbě jednotlivých stavebních úseků, ochraně životního prostředí, archeologických nálezech, projektantech a zhotovitelích podílejících se na výstavbě. Informační centrum, sestávající se z několika místností na ploše cca 250 čtverečních metrů, nabídlo návštěvníkům srozumitelné a aktuální informace, ortofotomapy, vizualizace, vybrané části projektové dokumentace a aktuální fotografie dokumentující průběh výstavby. V jedné z místností byl zřízen jednací sál pro 50 osob s možností videoprojekce. Návštěvníci mohli přímo v centru využít počítačových pracovišť s přístupem na webové stránky o výstavbě a další informace poskytované investorem stavby ŘSD ČR. V centru byly k dispozici také tištěné materiály (brožury a skládačky). Informace na webových stránkách www.viamoravica.cz i v infocentru jsme průběžně po celou dobu výstavby aktualizovali.

Typ projektu:

Obalový design

   

  Contact us!

  Do you have any question or are you interested in detailed information about our services? Please fill in your data; we will be happy to get in touch with you.

  * The items marked with an asterisk are compulsory
   
  Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace  Rozumím