CZ |  EN |  RU 
 
 
Home  Marketing  Our projects  PR články – zelená řasa chlorella

PR články – zelená řasa chlorella

HEALTH LINK patří mezi přední české společnosti, které se zabývají zdravou výživou a přírodními produkty na podporu našeho zdraví. Pro vzácnou japonskou řasu Chlorella Japan, která slouží k detoxikaci organismu, jsme napsali poutavé PR články, se kterými se můžete setkat v mnoha oborových časopisech.

Klient:

HEALTH LINK

Cíl projektu:

Formou public relations představit produkt Chlorella Japan široké veřejnosti. Článek má za úkol odborně, ale zároveň srozumitelně poučit své čtenáře a seznámit je s pozitivními účinky chlorelly, která je právem nazývána jako „zelený zázrak z Japonska“.

Popis řešení:

K PR článkům jsme přistoupili jako k vyššímu a sofistikovanějšímu stupni inzertní kampaně, tzn. nezaměřili jsme se jen na reklamní podobu a údernost inzerátu, který má za úkol masírovat veřejnost, ale zacílili jsme ho na konkrétní zájemce o doplňky stravy. Promysleli jsme strukturu článku, znění titulku a mezititulků, pořadí a důležitost informací a následně jsme dali celému článku chutnou a čtivou formu. Samozřejmostí byla také výsledná grafická podoba PR článku, výběr vhodné fotografie a kompletní sazba. Článek naleznete např. v časopise „Zdraví“, „Moje zdraví“a „Dieta“. Odteď už na své zdraví myslíme ;-)

Typ projektu:

Marketing a reklama

   
   

  Contact us!

  Do you have any question or are you interested in detailed information about our services? Please fill in your data; we will be happy to get in touch with you.

  * The items marked with an asterisk are compulsory
   
  Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace  Rozumím