CZ |  EN |  RU 
 
 
Home  Marketing  Our projects  Destinační značka Praha – logo a slogan

Destinační značka Praha – logo a slogan

Zúčastnili jsme se výběrového řízení na tvorbu loga a sloganu (včetně následného vytvoření kompletního vizuálního stylu) pro hlavní město Praha jako destinaci cestovního ruchu. Zadavatelem byla Pražská informační služba coby servisní organizace. V rámci tohoto výběrového řízení jsme v silné konkurenci renomovaných grafických studií a agentur obsadili krásné druhé místo!

Cíl projektu:

Vzhledem k tomu, že Praha do této chvíle neměla vlastní grafický symbol pro cestovní ruch, neměla slogan a neoslovovala specifickým způsobem, bylo žádoucí vytvořit vizuální styl, který na první pohled upoutá a stane se reprezentativním symbolem hlavního města Prahy. Cílem těchto aktivit měl být větší podíl vracejících se turistů, a dále klientů, kteří budou více konzumovat širší spektrum služeb a budou přijíždět i mimosezóně.

Obrázek č. 1 – logo a claim

Obrázek č. 2 – autor fotografie: Martin Rak, martin.rak@volny.cz, (+420) 721 092 439, http://www.martinrak.cz

Obrázek č. 3 – autor fotografie: Mihael Grmek, podléhá licenci: Attribution-ShareAlike 3.0 Unported (CC BY-SA 3.0)

Obrázek č. 4 – autor fotografie: Instinkt (EMPRESA MEDIA, a.s.), kontakt: Jitka Horázná / fotoprodukční, horazna@instinkt-online.cz, tel.: (+420) 222 994 026, GSM: (+420) 724 121 648

Typ projektu:

Marketing a reklama

   

  Contact us!

  Do you have any question or are you interested in detailed information about our services? Please fill in your data; we will be happy to get in touch with you.

  * The items marked with an asterisk are compulsory
   
  Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace  Rozumím