CZ |  EN |  RU 
 
 
Home  Web solutions  Our projects  Redesign webu Městské policie Brno

Redesign webu Městské policie Brno

Pro Městskou policii Brno jsme vytvořili nové responsivní webové stránky.

Cíl projektu:

Původní webové stránky byly funkční a obsahově bohaté. Cílem projektu bylo web po cca třech letech oživit, zpřehlednit a zejména optimalizovat pro mobilní zařízení.

Popis řešení:

V první řadě jsme provedli zjednodušení navigace webu a následně zpracovali nový design. Opustili jsme původní grafickou podobu webu navazující na web města Brna a vytvořili jednoduchý čistý design. Na úvodní straně je důraz kladen na prezentaci aktuálních informací, kampaní a projektů. Celý web je responsivní, což ocení stále narůstající počet uživatelů, kteří na web přistupují z tabletů či chytrých telefonů.

Původní funkce a moduly byly zachovány, došlo pouze k jejich optimalizaci pro mobilní zařízení. Přibyl kalendář akcí s možností propojení s jednotlivými projekty prevence a e-mailový zpravodaj.

Další projekty pro klienta:

Nové webové stránky Městské policie Brno

Typ projektu:

Webové stránky
 

Contact us!

Do you have any question or are you interested in detailed information about our services? Please fill in your data; we will be happy to get in touch with you.

* The items marked with an asterisk are compulsory
 
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace  Rozumím