CZ |  EN |  RU 
 
 
Home  Web solutions  Our projects  Webové stránky LANGFOR

Webové stránky LANGFOR

Webový portál jazykové školy LANGFOR s překladatelským a tlumočnickým servisem.

Klient:

LANGFOR

Cíl projektu:

Jelikož společnost LANGFOR v sobě integruje nejenom služby překladatelského a tlumočnického servisu, ale i jazykovou školu, bylo naším úkolem tyto služby přehledně rozčlenit a rychle dovést obě cílové skupiny k informacím, které hledají.

Popis řešení:

Po důkladné analýze webového prostředí byly stanoveny cíle uživatelských skupin. Klienti jazykové školy musejí pohodlně získat přehled o aktuálních jazykových kurzech a jednoduchým způsobem se zapsat. Proto jsme hned na hlavní stranu umístili formulář rychlého hledání.

Ten během několika kliknutí zobrazí přesně ty kurzy, které uživatele na internetu zajímají. Detail kurzu slouží jako přehled všech informací pro návštěvníka a potenciálního zákazníka a zároveň umožňuje se na kurz přihlásit vyplněním formuláře či telefonicky. Všechny údaje jsou zároveň zaznamenávány v informačním systému LANGFOR.

U překladatelského a tlumočnického servisu vzniká obchodní příležitost poptávkou na cenu a rychlost zpracování. Proto jsme do této sekce viditelně umístili formulář pro překlady a tlumočení. Vyplněním základních informací uživatel na internetu obratem získá kalkulaci s pevnou a konečnou cenou.

Další projekty pro klienta:

Nabídka jazykové školy LANGFOR

Typ projektu:

Webové stránky
 

Contact us!

Do you have any question or are you interested in detailed information about our services? Please fill in your data; we will be happy to get in touch with you.

* The items marked with an asterisk are compulsory
 
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace  Rozumím