CZ |  EN |  RU 
 
 
Home  Web solutions  Our projects  Webové stránky města Kroměříž

Webové stránky města Kroměříž

Zvítězili jsme ve výběrovém řízení na realizaci nového webu města.

Cíl projektu:

Cílem projektu bylo vytvořit nový webový portál, který by svoji strukturou a provedením splňoval požadavky kladené na moderní webové prezentace. Výsledkem je webová stránka, na které snadno najdou potřebné informace jak obyvatelé, tak návštěvníci Kroměříže.

Popis řešení:

Nový webový portál Města Kroměříž pro nás byl velkou výzvou. Z původní webové prezentace jsme přenesli většinu obsahu a začlenili jsme jej do nové struktury a designu, který je plně responsivní.

Naším úkolem bylo připravit internetové stránky splňující zákonné požadavky na městské portály (např. dle zákona 106/1999 Sb. a 500/2004 Sb. ). V rámci tohoto zadání jsme vyvinuli zcela nové řešení, které lze, díky jeho variabilitě, snadno upravit tak, aby vyhovovalo potřebám jak velkých měst, tak menších obcí.

V redakčním systému je možno spravovat kompletní strukturu radnice, profily úředníků a zastupitelů, řešení životních situací, úřední desku, poskytování informací dle zákona 106/1999 Sb., instituce ve městě, publikovat články do zpravodaje a zveřejňovat výsledky z jednání zastupitelstva. To vše v intuitivním prostředí, které nevyžaduje technické znalosti od obsluhy.

Typ projektu:

Webové stránky
 

Contact us!

Do you have any question or are you interested in detailed information about our services? Please fill in your data; we will be happy to get in touch with you.

* The items marked with an asterisk are compulsory
 
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace  Rozumím