CZ |  EN |  RU 
 
 
Home  Web solutions  Our projects  Webové stránky nakladatelství Albatros

Webové stránky nakladatelství Albatros

Zvítězili jsme ve výběrovém řízení na zpracování webové prezentace nejstaršího českého nakladatelství knih pro děti a mládež.

Cíl projektu:

Cílem tohoto projektu bylo zpracování graficky poutavé webové prezentace nakladatelství dětské literatury, která dokáže oslovit jak nejmenší čtenáře, tak jejich rodiče i prarodiče.

Popis řešení:

Při tvorbě návrhu webu jsme vycházeli ze sloganu „Naše knihy umí létat“, který nakladatelství Albatros již řadu let používá. Doslova jsme jej ztvárnili na pozadí stránky. Web tak skutečně navozuje pohádkovou atmosféru, tedy prostředí, kde je možné zažít vše. Stejně jako v dětské fantazii. Dalším výrazným prvkem webu je červená knižní záložka, v níž je umístěno logo Albatrosu. Použité ilustrace od Heleny Zmatlíkové a Adolfa Borna celou prezentaci vtipně doplňují.

Stěžejní částí webu je databáze knih s možností snadného filtrování a řazení knih dle zadaných kritérií. Nabídku knih doplňuje databáze autorů, kteří jsou provázáni jak s vlastními publikacemi, jež byly v nakladatelství Albatros vydány, tak i s kalendářem, ve kterém se prezentují pozvánky na autogramiády a jiné doprovodné akce.

Samozřejmostí je responsivní design stránek, který usnadní prohlížení webu na tabletech a chytrých telefonech.

Další projekty pro klienta:

Webové stránky Computer Press

Typ projektu:

Webové stránky
 

Contact us!

Do you have any question or are you interested in detailed information about our services? Please fill in your data; we will be happy to get in touch with you.

* The items marked with an asterisk are compulsory
 
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace  Rozumím