CZ |  EN |  RU 
 
 
Home  Web solutions  Our projects  Eshop PLEAS

Eshop PLEAS

Webové stránky a eshop pro tradičního českého výrobce spodního prádla.

Klient:

PLEAS

Cíl projektu:

Cílem projektu bylo vytvoření internetového obchodu ve zcela novém designu, který návštěvníkovi přehledně prezentuje výrobky a umožňuje pohodlný objednávkový proces. Webové stránky dále informují návštěvníky o všech stupních výrobního procesu a dění ve společnosti PLEAS.

Popis řešení:

Srdcem webových stránek je eshopový modul, který obsahuje katalog výrobků s možností jednoduchého objednání v několika krocích. Eshop lze spravovat přes frontendovou administraci, která umožňuje editaci všech základních informací o produktu, správu objednávek včetně provázání skladových zásob, správu registrovaných zákazníků či nastavování marketingových akcí.

Specialitou pro společnost PLEAS je propojení eshopu s účetním systémem na úrovni importu kmenových dat do eshopu a exportu objednávek a skladových zásob z e-shopu. Samozřejmostí je responsivní design nejen celých webových stránek, ale i administrace eshopu.

Typ projektu:

Webové stránky
 

Contact us!

Do you have any question or are you interested in detailed information about our services? Please fill in your data; we will be happy to get in touch with you.

* The items marked with an asterisk are compulsory
 
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace  Rozumím