CZ |  EN |  RU 
 
 
Home  Web solutions  Our projects  Webové stránky Slunce v domě

Webové stránky Slunce v domě

Pro autorizovaného výrobce exkluzivních zimních zahrad a zastřešení jsme pod názvem Slunce v domě vytvořili designově přitažlivé webové stránky s kvalitním obsahem.

Cíl projektu:

Společnost H&M si přála pro své Středisko zimních zahrad v Kuchařovicích vytvořit nové a graficky vyspělé webové stránky, které by poskytly internetovým uživatelům aktuální přehled o komplexních službách pro výstavbu zimních zahrad a přístřešků. Cílem projektu bylo tedy vytvořit úzce specializované webové stránky, oslovit další zájemce o bydlení a především zaujmout potenciální klienty.

Popis řešení:

Vzhledem k stanoveným cílům jsme se soustředili zejména na výrazný posun webu v oblasti webdesignu, zjednodušení jeho navigace, zpracování kvalitních a obchodně úspěšných textů a samotné zvýšení návštěvnosti webu.

Pozornost jsme věnovali nejprve podrobným analýzám klíčových požadavků daného oboru, analýzám cílových skupin a analýzám klíčových slov či frází, nezbytným pro tvorbu informačně hodnotného a úspěšného webu. Kladli jsme důraz na příjemnou a moderní grafiku, hezké fotografie a nejen čtivé, ale i SEO optimalizované texty vycházející z uvedených analýz. Následoval také soubor SEO optimalizačních kroků pro optimalizaci pro vyhledávače Google, Seznam atp.

Webové stránky jsou obohaceny o fotogalerii realizovaných ukázek zimních zahrad a zastřešení po celé České republice a rychlou cestu do poptávkového formuláře. Po vyplnění jednoduché poptávky se základními požadavky na zimní zahrady bude potenciální zájemce kontaktován s návrhem na osobní setkání.

Další projekty pro klienta:

WWW stránky pro H&M

Typ projektu:

Webové stránky
 
 

Contact us!

Do you have any question or are you interested in detailed information about our services? Please fill in your data; we will be happy to get in touch with you.

* The items marked with an asterisk are compulsory
 
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace  Rozumím