CZ |  EN |  RU 
 
 
Home  Web solutions  Our projects  Webové stránky společnosti GEOMAT

Webové stránky společnosti GEOMAT

Klient:

GEOMAT

Cíl projektu:

Nový vzhled webové prezentace s responsivním designem, kompletní napojení na informační systémy klienta. To bylo jasné zadání výběrového řízení, které Omega Design vyhrála.

Popis řešení:

Projekt Geomat byl pro naši společnost testem komplexního napojení na informační systémy klienta. Nová webová prezentace automaticky aktualizuje data o výrobcích, produktech a pojmech ze znalostní báze. To vše v několika jazykových variantách.

V rámci projektu jsme mimo jiné naprogramovali zcela nové řešení hned pro několik částí prezentace. Nejzajímavější je zcela jistě referenční modul, který je prolinkováný jak na použité produkty, tak na řešení aplikačních problémů. Za zmínku také stojí znalostní báze, která nabízí nepřeberné množství filtrů a možností nastavení.

Typ projektu:

Webové stránky
 

Contact us!

Do you have any question or are you interested in detailed information about our services? Please fill in your data; we will be happy to get in touch with you.

* The items marked with an asterisk are compulsory
 
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace  Rozumím