CZ |  EN |  RU 
 
 
Home  Web solutions  Our projects  Webové stránky společnosti KOMIX

Webové stránky společnosti KOMIX

Nový vzhled webové prezentace pro dodavatele informačních systémů a aplikací na klíč – společnost KOMIX.

Klient:

KOMIX

Popis řešení:

Po úspěšné realizaci vítězného tendru na zpracování nového loga a vizuálního stylu společnosti KOMIX následovalo zpracování nové webové prezentace – www.komix.cz. Nový a atraktivní design webu navazuje na nový vizuální styl a obrazový koncept, který je využitelný i pro veškeré propagační materiály společnosti.

Při zpracování webu byl kladen důraz zejména na zpřehlednění stránek tedy zjednodušení struktury a textů, které popisují nabízené služby, řešení a reference. Reference jsou zpracovány jako konkrétní případové studie s novou možností filtrování podle poskytnutého řešení a dle segmentu, do kterého příjemce patří.

Stěžejní sekce webu, tedy veškerá řešení a reference, jsou nyní postaveny na tzv. katalogu produktů, který umožňuje vzájemné propojení jednotlivých řešení, případových studií a klientů. Do budoucna umožní i jednodušší správu jazykových mutací webu.

S ohledem na větší počet různých školení, seminářů a konferencí, které společnost nabízí, jsme pro web použili modul kalendář. Ten umožňuje nejen pohodlné filtrování nabízených akcí, ale také možnost rychlé on-line registrace na vybraný termín příslušné školení či jinou akci.

Webové stránky jsou plně responsivní, což ocení nemalé množství návštěvníků webu přistupujících z tabletu či mobilního telefonu.

Typ projektu:

Webové stránky
 

Contact us!

Do you have any question or are you interested in detailed information about our services? Please fill in your data; we will be happy to get in touch with you.

* The items marked with an asterisk are compulsory
 
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace  Rozumím