CZ |  EN |  RU 
 
 
Home  Web solutions  Our projects  Webové stránky Velký městský okruh (VMO) Brno

Webové stránky Velký městský okruh (VMO) Brno

Webové stránky s aktualizovaným obsahem, novým designem a řadou interaktivních prvků, které byly spuštěny u příležitosti slavnostního otevření nových úseků VMO Brno.

Cíl projektu:

Cílem projektu bylo vytvořit nový design stránek, který by navazoval na námi realizovanou informační brožuru o městském okruhu "Plynule Brnem", dále obnovit a doplnit místy již neakutální obsah a rozšířit stránky o zajímavé interaktivní prvky, které návštěvníkům usnadní orientaci v tomto rozsáhlém dopravním projektu. Webové stránky si kladou za cíl přitáhnout pozitivní pozornost veřejnosti k jedné z největších dopravních investic na území města Brna.

Popis řešení:

Návštěvníkům je nyní k dispozici přehledná interaktivní mapa Velkého městského okruhu Brno, která zobrazuje rozdělení okruhu na jednotlivé úseky a k nim příslušné křižovatky a tunely. Pro lepší orientaci si návštěvníci mohou vybrat, zda chtějí zobrazit mapu okruhu s vyznačenými městskými částmi, hlavními ulicemi, nebo významnými orientačními body.

Při tvorbě obsahu byl kladen důraz na již dokončené části okruhu, pro které jsou k dispozici jak podrobnější informace, animace a vizualizace, tak i fotografie aktuálního stavu.

S ohledem na dlouhou plánovanou dobu výstavby, která je rozdělena do 4 etap, umožňuje web na časové ose přehledně zobrazit plánovaný průběh realizace od současného stavu až do roku 2035, kdy je plánováno dokončení celého okruhu.

Dále na webu akcentujeme informace o významu a nutnosti výstavby VMO Brno, se speciálním zaměřením na úseky, které jsou v současnosti kritickými body brněnské dopravy.

Na webu samozřejmě nechybí přehled aktuálních změn v dopravě, které jsou s výstavbou okruhu spojeny.

Typ projektu:

Webové stránky
 

Contact us!

Do you have any question or are you interested in detailed information about our services? Please fill in your data; we will be happy to get in touch with you.

* The items marked with an asterisk are compulsory
 
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace  Rozumím