CZ |  EN |  RU 
 
 
Home  Web solutions  Our projects  Webový portál HR kavárna

Webový portál HR kavárna

Webový portál obsahuje velké množství článků, komentářů, tipů a rad od osobností z trhu práce, které jsou kategorizovány do několika rubrik a témat. Základem portálu je modul na míru pro publikaci článků a diskusních příspěvků, kterými mohou návštěvníci reagovat na zveřejněné články. Témata měsíce poskytují každý měsíc aktuální informace z HR trhu, ve Stálých rubrikách jsou články kategorizovány dle oblastí HR trhu. Na webu nechybí ani sekce „Garanti rubrik“, ve které jsou představeni odborníci publikující články.

Klient:

LMC

Cíl projektu:

Cílem projektu bylo vytvořit portál, na kterém budou články publikovat samotní odborníci z HR trhu. Kromě samotné publikace článků je stěžejní částí portálu i diskuze s odborníky nad jednotlivými tématy.

Typ projektu:

Webové stránky
 

Contact us!

Do you have any question or are you interested in detailed information about our services? Please fill in your data; we will be happy to get in touch with you.

* The items marked with an asterisk are compulsory
 
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace  Rozumím