CZ |  EN |  RU 
 
 
Home  Web solutions  Our projects  ZOOMEO katalogy pro Mobil Pohotovost

ZOOMEO katalogy pro Mobil Pohotovost

Cíl projektu:

Vytvořit pro uživatele internetu zajímavou alternativu papírových letáků, které jsou distribuovány do poštovních stránek, a usnadnit prodejci cestu k novým zákazníkům.

Popis řešení:

Díky zcela novému řešení, tzv. technice zoom-in a zoom-out, jsme pro společnost Mobil Pohotovost i její zákazníky vytvořili zoom leták, který nabízí unikátní možnost interaktivního prohlížení, výběru, zobrazení detailu a nákupu „letákových” produktů.

Výhody zoom letáku oproti tištěnému letáku spočívají zejména v možnosti zobrazování informací v zoom-in kartě produktu (v detailu produktu). V reálu to znamená, že si zákazník pouhým klepnutím myši na vybrané zařízení zobrazí kartu produktu a ihned si může projít jeho barevné varianty, zjistit hlavní benefity, prohlédnout si produktové video nebo rovnou přejít do e-shopu a produkt zakoupit. Zobrazením zoom-in karty produktu však uživatel neopouští hlavní stránku letáku.

Ač se může zdát, správci webu nepřináší administrace systému téměř žádné technické speciality. Propojení na XML feed prodejce vytváří ze zoom letáku naprosto samostatný systém, který automaticky reflektuje změnu cen i skladovou dostupnost.

Grafiku zoom letáku jsme záměrně volili ve svěžím a moderním designu. Barvy tlačítek a netradičně umístěného menu ve spodní části letáku souznívají s designem webové prezentace společnosti.

Typ projektu:

Webové stránky
 

Contact us!

Do you have any question or are you interested in detailed information about our services? Please fill in your data; we will be happy to get in touch with you.

* The items marked with an asterisk are compulsory
 
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace  Rozumím